Taco bar
a restaurace
v ❤️ Vinohrad
s více než dvacetiletou tradicí. Originální interiér vás nenechá na pochybách, že jste navštívili místo, kde můžete ochutnat speciality inspirované mexickou a tex-mex kuchyní.
Více než uspokojivé porce, přijatelné ceny, přátelské prostředí, uvolněná atmosféra, oddělené prostory pro větší party (až pro 35 hladových žíznivých) a vstřícný personál, jsou trvalou předností Žluté pumpy.
Proto, abyste ochutnali některou z mexických dobrot, nemusíte cestovat 10.000 km.
Naše nabídka ve zkratce
Pikantní mexické street food speciality z čerstvých surovin, které denně vybíráme. Jídlo si můžete sami doladit některou z dochucovacích omáček se širokou škálou pálivosti, ze kterých si vyberou jak citlivé jazýčky
tak i hrdla plechová.
Šest druhů čepovaných piv, zajímavé zahraniční pivní speciály, mexické limonády, naše čerstvé limonády a výběrem destilátů se rovněž neřadíme mezi outsidery. Nejen že se dobře najíte, ale vaše trávení nebude trápení, neboť jej může povzbudit konzumace některého z digestivů či dalších příjemně opojných nápojů v uvolněné atmosféře.
Burritos
Zvolenou směsí, jarní cibulkou, koriandrem, sýrem, fazolemi a rýží plněná velká tortilla, sbalená do tvaru doutníku a zapečená. K tomu vždy na talíři čerstvý zeleninový salát, zakysaná smetana a salsa

od 199 CZK
Quesadillas
Plněné přeložené a do křupava bez tuku smažené pšeničné tortilly. K tomu vždy na talíři čerstvá zelenina, mex. fazole, rýže, salsa, smetana. Lze zvolit i kukuřičnou tortillu.

od 199 CZK
Tacos
Tři měkké kukuřičné tortilly, plněné masem či fazolemi, zeleninou, salsou, cibulkou a koriandrem. V denní nabídce najdete novinky masových či jiných náplní. Výtečná exotika. Možno objednat i křupavé taco shells.

od 160 CZK
FYI
Parkoviště
V okolí je parkování možné v ulicich Záhřebská, Uruguayská, Jana Masaryka a na Americkém náměstí.
Propůjčení powerbanky zdarma
Zeptejte se barmana a půjčí vám powerbanku! Budete si tak moci užívat jídla i postupně přibývajících procent.
Stojany pro kola ❤️
Kola jsou super! Kdybyste potřebovali, zeptejte se barmana a půjčí vám zámek.
Naši partneři
Kontakt
Belgická 11, Prague 2

Otevírací doba:
Po-Ne
11.30-24.00

Rezervace: 608 184 360
Made on
Tilda